Vedlejší stavba administrativní budovy

AKTUÁLNÍ STAV

Stejně jako administrativní budova je tato budova dvoupodlažní. V nedávné době byly bývalé prostory kuchyně přestavěny a rekolaudovány jako prodejní plocha a zázemí pro stavebniny. Momentálně se jedná o jednu z nejmodernějších pronajatých ploch v našem areálu. Také v prvním patře proběhly stavební úpravy spočívající ve vybourání jednotlivých příček a tím vybudování jedné velké prodejny se zázemím pro zaměstnance společnosti stavebnin DEK. Přízemí i patro této budovy je vybaveno klimatizací a pro zásobování zde byl instalován nákladní výtah s nosností 450kg.

HISTORICKÝ ÚČEL BUDOVY

Jedná se o tzv. budovu ABCD Video – toto označení vzniklo po dlouhodobém pronájmu společností zabývající se výrobou videokazet. Původně se však jednalo o budovu učiliště a ve spodní části budovy o kuchyni sloužící pro celý podnik. Tento původní účel naznačuje, jak také vypadá dispoziční uspořádání patrové části (učebny).

NAŠE CÍLE

V roce 2020 došlo k celkové rekonstrukci této budovy.  Byla vytvořena moderní prodejní plocha odpovídající standardům společnosti stavebnin DEK. To se podařilo především pomocí zateplení a opláštění celé budovy, stejně tak i výměnou všech oken za plastová okna. Také je celá tato budova vybavena klimatizací a novými elektrickými rozvody.

FOTOGALERIE

VOLNÉ PROSTORY

MÍSTNOST Č.m2VYBAVENÍCENA ZA VYBAVENÍCELKOVÁ CENA